top of page

שנה חדשה - חוויות חדשות

עודכן: 7 בספט׳ 2020

שנה חדשה היא הזדמנות להשקיע בעצמנו, ללמוד משהו חדש, להגשים משהו שחלמנו עליו הרבה זמן אבל אף פעם לא הצלחנו לממש. לכבוד השנה החדשה אספנו לכם מגוון הזדמנויות לנסות משהו חדש בעזרת מיטב האמנים, המטפלים ואנשי המקצוע שיש לקהילה שלנו להציע.


15% הנחה על סדנת קרמיקה חוויתית למבוגרים ולילדים עם אורית בן אריה

אורית יוצרת ומלמדת מבוגרים וילדים בסטודיו שבכפר מרדכי. זו ההזדמנות שלכם להתנסות בסדנה חד פעמית איך עובדים עם חומר קרמי, ליצור ולהכין עבודה משלכם. זמן איכות אמיתי לנפש ולנשמה. צרו קשר עם אורית וספרו לה שהגעתם דרך Made in Gderot למימוש ההטבה (בתוקף עד 31/12/20).

סדנאות קרמיקה עם אורית בן אריה


השנה אתחיל לתרגל יוגה ומדיטציה עם דובי! (ואהנה מ- 10% הנחה)

כמה פעמים אמרתם לעצמכם "אני צריך.ה להתחיל לתרגל?" כמה פעמים שמעתם מאחרים כמה טוב עושה להם התירגול? דובי מוכן להתערב אתכם שיותר מפעם אחת! לכבוד השנה החדשה דובי וולפסון מזמין אתכם להצטרף לשיעורי היוגה וליהנות מ- 10% הנחה (רק תאמרו שהגעתם דרך Made in Gderot).

מוזמנים להצטרף גם למפגשי המדיטציה המתנהלים על פי דאנה (נדיבות הלב) שאינה ברת-הנחה.

יוגה ומדיטציה עם דובי


משאירים את המתחים מאחור ומתחילים שנה חדשה עם עודד שפר

שנה חדשה בפתח, וזו הזדמנות להשתחרר מכל מה שעבר עלינו פיזית ונפשית, דקה לפני שהשנה החדשה נכנסת.

אני מזמין אתכם/ן לקחת פסק זמן, לחוות מה רפלקסולוגיה ועיסויים יכולים לעשות עבורכם/ן, לשיפור איכות חייכם/ן, או של יקיריכם/ן.

מחירים מיוחדים לאורך כל תקופת החגים.

משתתף חינם בסדנת קרמיקה ועבודה בחימר אצל דינה פורת

זו ההזדמנות להתנסות ביצירת כלי, פסל, עבודה אישית או קבוצתית מחימר, באוויר הפתוח ובאווירה כפרית אצל דינה. בסדנה שאורכה שעתיים תקבלו ליווי מקצועי ותצרו כלי קרמיקה משלכם כולל צביעה, שריפה וגלזורה. בהזמנת סדנה ל- 5 משתתפים תוכלו לצרף משתתף שישי בחינם, רק לגולשי Made in Gderot.

דינה פורת סטודיו לקרמיקה ושילוב אומנויות


סדרת פגישות ליצירת שינוי לקראת השנה החדשה, במחיר מיוחד, עם טל שלם


"מוכשר וראוי ככל שתהיה, לעולם לא תזכה בחיים טובים יותר, אם לא תדמיין אותם ותרשה לעצמך לזכות בהם." ריצ'ארד באך


שיטת ה- NLP הוא כלי לתקשורת בינאישית ותוך אישית המוביל לתהליך של שינויי.

הוא מאפשר למטופל להגדיר מטרה ברורה ולהגיע לפתרון הבעיה ולשינוי המיוחל בתוך זמן קצר וללא מאמץ. הטיפול מאפשר שינוי הרגלים, טיפול בבעיות רגשיות, טיפול במערכות יחסים, (הורות, זוגיות, יחסים בין אחים ועוד) בעיות בריאות שונות, חרדות, פוביות, הפרעות קשב וקשיים לימודיים וחברתיים, שיפור הביטחון העצמי, שינויי הרגלים, מיתון כעסים, טיפול בדחיינות ועוד.

טל מזמינה אתכם לסדרת טיפולים קצרה, ממוקדת ועוצמתית שתאפשר לכם לזכות בחיים שאתם ראויים להם. לרגל השנה החדשה -רכישת סדרה של 10 טיפולים בעלות של 9 טיפולים בלבד. וכמובן שיחת הכרות טלפונית ובדיקת התאמה של כחצי שעה ללא עלות.

טל שלם - לחיות בשלום


20% הנחה למסע של ריפוי והרפיה בצלילים עם מוריה - יוגה לדרך

מוריה מזמינה אתכם לטיפול מרגיע, מפנק ומרפא עם צלילים קסומים של קערות טיבטיות. צלילי הקערות יעטפו אתכם ברכות, ויעבירו בכם רטטים של ריפוי והרפיה לאורך איברי הגוף והצ'אקרות.

הטיפול נערך במרחב פתוח, קסום ומזמין, ומי שיספר שהגיע דרך Made In Gderot יהנה ממחיר מיוחד של 160 ש"ח בלבד לטיפול יחיד (במקום 200 ש"ח) או 250 ש"ח בלבד לטיפול זוגי (במקום 300 ש"ח). בתוקף להזמנות עד ליום 10/10/20.

מוריה - יוגה לדרך

שנת תשפ"א היא הזדמנות מעולה לעצב ולשפץ את הבית! אם תרצו דווקא ללמוד משהו חדש בידקו אילו סדנאות או שיעורים פרטיים תוכלו לקבל בגדרות. בכל מקרה אל תשכחו להשקיע בעצמכם! זה הזמן להחליט שנכנסים לכושר וחוזרים לעניינים!

150 צפיותתגובה 1

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page