מתנות עם נשמה לראש השנה

עודכן: 7 בספט׳ 2020

מתנה טובה היא מתנה עם סיפור טוב, כזה שהופך אותה למשמעותית ומיוחדת, כזו שלא ניתן למצוא בכל חנות. זו ההזדמנות שלך לקנות מתנה שהיא Made in Gderot, יפה וייחודית, שלא ימצאו כמוה באף מקום אחר!


10% הנחה על הקבקבים של jonahs clogs

ליאת מייבאת משוודיה קבקבים אורטופדיים מעור שמיוצרים בעבודת יד לפי הדגמים והצבעים שהיא מעצבת. זו ההזדמנות שלכם ליהנות מהנחה של 10% על הקבקבים (למעט סנדלי הקיץ) בעת רכישה באתר שלה (באמצעות קוד הקופון "גדרות") או ישירות מול ליאת. רק תגידו לה שהגעתם דרך Made in Gderot.

קבקבים של jonahs clogs


מארזי גבינות לחג של "חוות שלי"

בחוות שלי שבשדמה מייצרים ומוכרים גבינות בוטיק איכותיות שיהפכו למרכז החגיגה בארוחות הבוקר במהלך החג. לכבוד החגים יצרו בחווה מארזי גבינות מגוונים ואיכותיים שתוכלו לרכוש ולהביא בתור שי מדהים וטעים לשנה החדשה.

חוות שלי שדמה


10% הנחה על תכשיטי הזהב של גופשנקא

בכפר אביב יוצרת שירי רולניק תכשיטי זהב בעבודת יד ובעיצובים מיוחדים. טבעות, שרשראת, עגילים, תליונים וצמידים מהממים שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר. ניתן גם ליצור תכשיטים עם הקדשה אישית ולתת לחג מתנה מיוחדת שלא תישכח. ספרו לשירי שהגעתם דרך Made in Gderot ותזכו להנחה. תתחדשו!

גושפנקא צילומי זהב


לשוחרי היוגה ואוהבי השלווה - קלפי יוגה ומדיטציה לביסוס של אימון אישי

במשך שנתיים שקדה מוריה מגן הדרום על הגשמת חלום - יצירת סדרת קלפים לאימון אישי, העמקה ותרגול של יוגה ומדיטציה. בקלפים בחרה מוריה לשלב בין האסנות -התנוחות, לבין פסוקי היוגה סוטרה של פטנג'לי.

השילוב בין השניים מאפשר בחינת התנוחות מזוית אחרת, כמו גם הרהור בפילוסופיה במהלך התרגול.

באריזה ניתן למצוא 46 קלפי תנוחות ו- 8 קלפי רצפיםלתרגול יומי: אימון בוקר, אימון לפני השינה, אימון להרגעה, אימון לזמן הוסת וכד'. מוזמנים להצטרף למסע! (מחיר סדרת הקלפים - 140 ש"ח לאיסוף עצמי מגן הדרום, 10 ש"ח דמי משלוח בדואר רשום)

קלפי יוגה ומדיטציה של מוריה


צילומי משפחה לשנה מרגשת ונפלאה במחיר מיוחד עם מיכל ברגר

אחרי שנים שבהם מיכל חיה וטיילה מסביב לעולם, צילמה, תיעדה ויצרה באמצעות המצלמה, היא מציעה לכם לתעד את המשפחה שלכם בסדרת צילומים ואלבום מודפס. סשן הצילומים יערך בטבע ובסופו תקבלו סדרת תמונות משפחתיות מקצועיות וגם אלבום מודפס (24 עמודים בגודל של 30x30 במצב סגור) במחיר מיוחד לראש השנה של 800 ש״ח (בתוקף עד 30/9/20). אל תשכחו לספר שהגעתם דרך Made in Gderot לקבלת ההטבה!

מיכל ברגר צילומי  משפחה


10% הנחה על מגוון התכשיטים של hila's jewelry

הילה צורפת במשגב דב תכשיטים מחומרים מגוונים: כסף, זהב ופליז והיא גם משלבת בהם חוטים מעוצבים. כל התכשיטים נעשים בעבודת יד וניתן גם להזמין תכשיטים לפי עיצוב אישי ומקורי.

אם את מחפשת מתנה ייחודית ומעניינת, תכשיט אלגנטי עם טאץ' של צבע, את מוזמנת לבחון את התכשיטים של הילה. רק אל תשכחי לספר לה שהגעת דרך Made in Gderot!

התכשיטים של הילה