לעבור את הסגר בשלום ובקלות

לקראת הסגר הבא עלינו לטובה, כדאי להיערך ולהגיע מוכנים עם פעילויות לשעות הפנאי, פעילויות שירגיעו ויאפשרו לנו להשתחרר מהמתחים הרבים המלווים תקופה כזו וכמובן - אוכל טעים, בריא ומזין שמגיע עד פתח הדלת.

אז הנה כמה הצעות מקוריות מעסקים מקומיים שכולם Made in Gderot, שיעזרו לכם להעביר את השבועות הקרובים קצת יותר בקלות ובנעימים. חג שמח ושנה טובה! 🍯לקרוא את הספר "בצד הלא נכון של הלילה"

דפנה שן ממישר הוציאה לאור לאחרונה את ספר הביכורים שלה "בצד הלא נכון של הלילה", ספר שירים וצילומים שזוכה לביקורות נלהבות ולתגובות נרגשות. אתם מוזמנים להתחיל שנה בהתרגשות ויופי עם השירים והצילומים הרגישים והמרגשים במחיר השקה של 120 ש"ח.רגעים של מחשבה והתעמקות עם סדרת הגלויות "בבואה"

מיכל ברגר ממשגב דב יצרה שבע סדרות - גלויות עם צילומים ייחודיים לפי נושאים לשימוש טיפולי, משחק משפחתי המציף רגשות ומחשבות או רגע להתבונן בעצמי דרך בחירת גלויות . בתקופה רוויית מתחים כמו תקופת הסגר, "בבואה" יכולה לשמש לשיתוף ברגשות, פריקת מתחים ויצירת זמן איכות עצמי ומשפחתי. לרגל השקת המארז ולפתיחת השנה החדשה "בבואה" מוצעת במחיר מיוחד של 165 ש״ח במקום 180 ש״ח.תרגול יוגה ומדיטציה דרך הזום, גם ללא ניסיון קודם

אחרי ניסיון מוצלח בסגר הראשון, יקיים דובי משדמה שיעורי יוגה ומפגשי מדיטציה דרך הזום.

שיעור יוגה שבועי יתקיים ביום ג' בשעה 20:00 ומפגש מדיטציה שבועי יתקיים בימי ד' בשעה 20:00.

עלות שיעור יוגה - 50 ש"ח, במדיטציה, משלמים דאנה (על פי נדיבות הלב). התשלום בביט או בהעברה בנקאית.ערכת יצירה בקרמיקה של דינה - כל אחד יכול!

בימי הסגר הראשון חשבה דינה איך אפשר לשמור על קשר ו"לפנק" את ילדי החוגים ממרחק. כך נוצרה ערכת היצירה, "כל אחד יכול". המחש